Garanti İşlemleri

Garanti İşlemleri

Ürün Garanti İşlemleri :
Snowcat Kar Paletleri tarafından satılan tüm ürünler en az 1 yıl olmak üzere yetkili üretici veya distribütörler tarafından ORİJİNAL garanti altındadır.

Arızalı Ürün ve Servis İşlemleri :
Snowcat Kar Paletleri' den alınan ürünlerde; satış tarihinden itibaren 30 gün içinde üründe herhangi bir arıza veya ayıp olması durumunda, müşterilerimizin talebi doğrultusunda ürün iade alınır veya yenisi ile değiştirilir. Ayıp ve arızanın tespiti yetkili teknik servis tarafından yapılmaktadır.
Satmış olduğumuz ürünler garanti dahilin de ve bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, yetkili teknik servisin arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında, müşterilerimiz ürünlerin ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir. Tüm ürünler için azami tamir süresi en fazla 30 iş günü olarak belirlenmiştir

İade ve Ürün Değişim İşlemleri :
http://www.snowcatchain.com/ internet sitesinden satın alınan ürünler için müşterilerimizin 7 gün içinde herhangi bir neden göstermeksizin iade hakkı vardır. Dilerlerse müşterilerimiz ürünü aynı değerdeki başka bir ürünle veya farklı bir değerdeki ürünlerle de değer farkı gözeterek değiştirebilirler. İade edilecek ürünün satın alındığı andaki halinde, eksiksiz ve kullanılmamış olması gerekmektedir.  Paket içerisindeki ürünlerin açılması durumunda Snowcat Kar Paletleri iade almama hakkını saklı tutar.